Co piszczy w drzewie

Co piszczy w drzewie


Przedstawiamy bardzo ciekawą, a zarazem pouczającą książkę dla najmłodszych o przyrodzie. Spacerując po lesie czy też parku, mijając kolejne drzewa rzadko zastanawiamy się, że są one żywym ekosystemem dostarczającym nie tylko tlen, ale również schronienie dla zwierząt.

Poprzez kolorowe, żywe i dynamiczne obrazy młody czytelnik zapozna się ze światem fauny, który zamieszkuje pobliskie dęby, buki, sosny.

Każde zwierzątko jest krótko scharakteryzowane i opisane na zasadzie ciekawostek. I tak na przykład czy wiedzieliście, że wiewiórka zmienia swoje grube zimowe futro na jaśniejsze i lżejsze w lato? Albo że dzięcioł posiada „tłumik” w swoim dziobie?

Dzięki krótkim informacjom i nowinkom książka staje się bardziej atrakcyjna dla dziecka, ale także wzbudza ciekawość i miłość do natury. Lektura ta zachęca do obserwowania przyrody wokół siebie i doceniania jej piękna oraz różnorodności.

Trzeba również wspomnieć, że ilustracje są bardzo humorystyczne, wywołają uśmiech zarówno na twarzy dziecka jak i rodzica. To idealna książka dla młodych odkrywców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o świecie przyrody!

Polecamy!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Kto jeszcze nie wie, co piszczy w drzewie?

Kto jeszcze nie wie, co piszczy w drzewie?

Kto jeszcze nie wie, co piszczy w drzewie?

Kto jeszcze nie wie, co piszczy w drzewie?

3 myśli na temat “Co piszczy w drzewie

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑