Dobranoc misiu


„Dobranoc misiu!”, Autor: Joshua George, wydawca: JUPIJO!, wiek: 2+

Wierszowana książeczka dla najmłodszych. Ukazuje nam świat leśnych zwierząt oraz misia, który zanim pójdzie spać chcę pozdrowić wszystkich swoich przyjaciół.

Zadaniem małego słuchacza jest znalezienie wszystkich kolegów misia; a to wszystko za pomocą „magicznej latarki”. Wsuwając ją pomiędzy specjalne ciemne strony trzeba odszukać kolejne zwierzątka.

Zabawa jest „pierwsza klasa”, bo angażuje malucha na dłuższy czas i można się przy tym znakomicie bawić ze swoimi pociechami.

Wierszyki są krótkie, nie nudzą i działają na zasadzie zadaniowej dla malucha, na przykład: „Ucichł strumyk i błyszczy jak złotko. Dobranoc jelonku! Śpij sobie słodko – znajdź jelenia.”

Ilustracje są kolorowe, humorystyczne, atrakcyjne dla dzieci. Książka ćwiczy dziecięcą obserwację.

Obserwacja u dziecka jest zdolnością do zauważania i zapamiętywania szczegółów otoczenia. Jest to ważna umiejętność dla rozwoju dziecka, ponieważ pomaga mu w nauce i zrozumieniu świata. Można ją rozwijać poprzez zabawy i ćwiczenia, takie jak np. opowiadanie historii i proszenie dziecka o jej powtórzenie, rozwiązywanie zagadek oraz czytanie takich właśnie książek jak ta proponowana przez naszych małych recenzentów 😊

Polecamy dla każdego malucha!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


dobranoc misiu
dobranoc misiu
dobranoc misiu
dobranoc misiu

3 myśli na temat “Dobranoc misiu

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑