Operacja: Król kempingu

Operacja: Król kempingu


Tiril, Oliver i Otto z Biura Detektywistycznego nr 2 wyjeżdżają na wakacje do wujka. Spędzenie wolnego czasu na kempingu wydaje się być znakomitym pomysłem i frajdą.

Wszystko komplikuje się, gdy dzieciaki dowiadują się o tajemniczym złodzieju działającym na terenie obozowiska.

Sprawa wydaje się być mocno tajemnicza i skomplikowana… Znikają posągi, rzeczy należące do wakacjowiczów, a nikt nie przyznaje się do winy.

Podejrzenie szybko pada na tak zwanego Króla Kempingu, właściciela największej przyczepy kempingowej nad Cukrową Zatoką. Ale on także gdzieś znika, więc detektywi wyruszają w pościg za Królem.

Autor znakomicie prowadzi narrację książki, wymyślając przy tym bardzo wiele zagadek i łamigłówek. Aby przejść na kolejną stronę opowieści mały czytelnik będzie musiał wykazać się nie lada sprytem i spostrzegawczością.

Lektura zachęca do uważnego słuchania i obserwowania, rozwija u dzieci umiejętności logicznego myślenia i łączenia faktów. Książka jest znakomicie dopracowana pod względem ilustracji, pełna kolorów – można powiedzieć, że wręcz wakacyjna.

Jeśli nie boicie się wyzwań i chcielibyście choć przez chwilę wcielić się w rolę detektywa, ta książka będzie dla Was znakomitym wyborem.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Operacja: Król kempingu

Operacja: Król kempingu

Operacja: Król kempingu

Jedna myśl na temat “Operacja: Król kempingu

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑