Operacja Niezłe ziółko


” Operacja Niezłe Ziółko. Biuro Detektywistyczne nr 2”, autor: Jorn Lier Horst, Wydawnictwo: Media Rodzina, wiek: 6+

Fascynująca kryminalna seria “Biuro Detektywistyczne nr 2” to gwarancja emocjonującej przygody dla dzieci! Dzięki temu mają one okazję dołączyć do młodych i odważnych bohaterów rozwiązujących różne zagadki. Tym razem wezmą udział w akcji o nazwie “Operacja Niezłe Ziółko”!

Psikusy i żarty, które bawią i wywołują śmiech, są całkowicie nieszkodliwe. Gorzej, kiedy jest na odwrót. W Elvestad grasuje właśnie ziółko, które płata różne figle. Niestety, jednocześnie dochodzi do kradzieży portfeli, a to już zabawne nie jest. Tym bardziej że ktoś w tajemniczy sposób pozyskuje także kody do kart. To z pewnością wyjdzie na szkodę wielu osobom, jeśli nikt temu nie zapobiegnie. Na szczęście Tiril i Oliver postanawiają zająć się tą sprawą. Towarzyszy im również wierny pies Otto. Zdeterminowana trójka ma jeden cel – położyć kres przestępczej działalności.

Bohaterom udaje się wpaść na trop kieszonkowców. Świadczy to o tym, że są naprawdę świetni w tym, co robią! Nikt nie zdoła ich przechytrzyć. Mają w tym też spore doświadczenie. Wszyscy planujący niecne uczynki powinni się mieć przed nimi na baczności!

Kolejna część z serii biura detektywistycznego zaspokoi ciekawość małego czytelnika i zabierze go w świat zagadek i niesłychanych przygód. Bardzo ciekawa pozycja dla dzieciaków, które cenią sobie dedukcję i lubią zagadki.

Polecamy!


Postaw mi kawę na buycoffee.toDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑