Pięć choinek, w tym jedna kradziona


„Pięć choinek, w tym jedna kradziona. Opowieść świąteczna”, autorka: Barbara Kosmowska, wydawca: Literatura, wiek: 10+

Książka pod patronatem wopisie.pl – tu dzieci mają głos!

W tej książce autorka prezentuje jedenaście pięknych, wzruszających i mądrych świątecznych historii, które przypadną do gustu nie tylko małym czytelnikom, ale również, w co wierzę głęboko, ich rodzicom.

Poznacie mądrego chłopca Kajtka, który pomaga rodzinie handlując na rynku elfimi czapeczkami, mało asertywną mamę, która ma pretensje do całego świata o to, że nikt jej nie pomaga w świątecznych przygotowaniach, zbuntowaną nastolatkę Miłkę, która marzy o świętach online, oraz wiele innych ciekawych postaci. Bohaterowie tak odlegli od siebie, a jednak ich losy splatają się w ten jeden wieczór.

Co ich wszystkich łączy?

Boże Narodzenie. Ale nie to z reklam czy obrazków z czerwononosym grubaskiem podającym butelkę coli, z całą masą kolorowych prezentów wysypujących się spod choinki, czy szałem zakupów i promocji…

Radość w sercach i oczekiwanie na coś ważnego, miłość, dobroć, przebaczenie, rodzina. To wartości, uczucia, które mam nadzieje będą Wam towarzyszyć podczas czytania tych opowieści i zostaną aż do wigilijnej wieczerzy.

Z całego serca polecamy tę książkę dla całej rodziny.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑