Tajemnice głębin oceanu


„Tajemnice głębin oceanu. Podmorska wyprawa z latarką w ręku – dla odważnych nurków”, autorzy: Lisa Regan Julia Adams, wydawca: JEDNOŚĆ DLA DZIECI, wiek: 6+

Jak zachęcić dzieci do odkrywania fantastycznego świata przyrody? Jak wzbudzić w nich wrażliwość na odkrywanie przyrody? Najlepiej zanurkować na kartach książki w ciemne, nieznane otchłanie oceanów.

Po obejrzeniu z dziećmi cyklu filmów dokumentalnych z legendarnym podróżnikiem i odkrywcą Jacques Cousteau, przyszedł czas na lekturę. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak dużego entuzjazmu u dzieci podczas czytania tej pozycji. Nie dość tego, że znajdziecie tutaj wiele ciekawostek, to macie możliwość za pomocą specjalnej latarki, samodzielnie znajdywać ukryte w głębinach zwierzęta.

Patent niby prosty, ale daje bardzo dużo radości i wzbudza ciekawość małego czytelnika. W naszej rodzinie książka krążyła od najmłodszego po najstarszego czytelnika, bo zawsze okazywało się, że jest coś nowego do odkrycia.

Fantastyczne duże ilustracje, wiele ciekawostek, możliwość samodzielnego przeszukiwania dna oceanu, to największe plusy tego wydania.

Polecamy wszystkim bez wyjątku!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑