Wyszukaj i odkryj


Seria: „Nasze miasto”, „Nasz dom”, autor: Pavla Hanáčková, wydawca: JUPI JO!, wiek: 3+

Seria obrazkowych książek ” wyszukaj i odkryj” to znakomita zabawa dla młodszych dzieci. Otwierane okienka, ćwiczenie spostrzegawczości oraz dużo przydatnych informacji.

Z książek dowiecie się jak działa miasto, co ciekawego można w nim znaleźć. Oraz jakie są sprzęty domowe i jak działają.

Miasto: Rodzeństwo Leon i Lusia wychodzą z pieskiem Papikiem na spacer, niestety ich pupil gubi się w wielkim mieście. Zadaniem dzieci jest odnalezienie zguby. Mali czytelnicy będą im towarzyszyć, poznając przy okazji różne zakątki miasta. Nauczą się nazywać elementy miejskiego krajobrazu i dowiedzą się, co się dzieje w odwiedzanych przez nich miejscach. Czeka ich prawdziwa wyprawa do miejskiej dżungli!

Dom: Życie zwykłej rodziny mieszkającej w zwykłym domu w mgnieniu oka wywraca się do góry nogami za sprawą chomika o imieniu Chrupek. Kiedy ucieka on z klatki, rozpoczynają się wielkie poszukiwania. Na szczęście Pola i Piotruś, sympatyczne rodzeństwo i opiekunowie Chrupka, depczą mu po piętach. Mali czytelnicy będą szukać chomika i zaglądać w różne zakamarki domu. Poznają wszystkie pomieszczenia, nazwy rozmaitych przedmiotów i urządzeń, które się w nich znajdują, a także zasady ich działania. Przed nimi wielkie poszukiwania!

Polecamy! Te książki to znakomita zabawa.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Jedna myśl na temat “Wyszukaj i odkryj

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑