Zwierzęta nocą


„Zwierzęta nocą. Nocne safari z latarką w ręku dla śmiałych odkrywców”, autor: Lisa Regan, wydawca: JEDNOŚĆ DLA DZIECI, wiek: 5+

To świetna pozycja, która oprócz czytania gwarantuje także zabawę. Aby odbyć nocną przygodę na safari, wystarczy użyć dołączonej do książki latarki! Żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok tej książki, która z pewnością rozbudzi jego ciekawość.

“Zwierzęta nocą. Nocne safari z latarką w ręku” to edukacyjna wyszukiwanka gwarantująca dodatkowo dobrą zabawę. Dziecko ma za zadanie znaleźć ukrywające się zwierzęta dzięki kartonowej latarce dołączonej do książki. Po “oświetleniu” ciemnej strony odsłania się nocny świat zwierząt w poszczególnych miejscach na kuli ziemskiej, m.in. na afrykańskich sawannach, w lasach deszczowych, górach Europy oraz Arktyce. Każda strona zawiera odmienne środowisko w świecie zwierząt.

Foliowe strony umieszczone na spirali sprawiają, że poszukiwanie obrazków jest zdecydowanie wygodniejsze. Na końcu książki znajduje się lista kontrolna, dzięki której wiadomo, czy udało się wypatrzeć wszystkie zwierzęta. Książka zawiera też opisy siedlisk i domów poszczególnych zwierząt. Zabawa z tą książką może trwać godzinami! To idealna pozycja dla ciekawskich odkrywców przyrody, którzy rozwiną swoją spostrzegawczość. To wspaniała zachęta na spędzenie czasu z książką poprzez zabawę.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Zwierzęta nocą

Zwierzęta nocą

Zwierzęta nocą

Zwierzęta nocą

2 myśli na temat “Zwierzęta nocą

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑