Cały ten Kostek


„Cały ten Kostek, czyli rok szkolny na wesoło”, autorzy: Magdalena Szczęsna, Krzysztof Szałek, wydawca: MEDIA RODZINA, wiek: 6+

Cały ten Kostek to niezwykle zabawna książka o szkolnych perypetiach niesfornego pierwszoklasisty, pełna humoru, przygód, niespodziewanych wypadków i wyrazistych bohaterów.

Kostek to chłopiec sympatyczny, żywiołowy, z głową pełną pomysłów. Ma wielu kolegów, lubi swoją panią, w szkole podoba mu się od samego początku.

Teraz i my możemy zanurzyć się w jego świat i na wesoło przeżyć rok szkolny z Kostkiem i jego przyjaciółmi. Książka skrzy się dowcipem, uroku dodają świetne ilustracje Mikołaja Kamlera.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Cały ten Kostek

Cały ten Kostek

Cały ten Kostek

Cały ten Kostek

2 myśli na temat “Cały ten Kostek

Dodaj własny

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Zdecydowanie będę polecał to miejsce i częściej wpadał, by przejrzeć nowe posty.

  2. Bardzo dobre. W czasie poszukiwania w internecie informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę ,by się wypowiadać na opisywany temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Koniecznie będę polecał to miejsce i często tu zaglądał, aby poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑