Tomasz Niefart

Tomasz Niefart


Życie Tomasza Niefarta jest pasmem ciągłych nieszczęść i niezręcznych sytuacji, które w oczach młodzieńca urastają do rangi tragedii. Zdaniem głównego bohatera za całość odpowiada jego nazwisko. Od początku wiedział, że tak będzie wyglądać jego życie.

Ciągłe wpadki, wypadki, niezrozumienia i najzwyczajniejszy pech, który zdaje się nie kończyć. Los nieustannie drażni się z Tomkiem i niszczy wszystko, za co weźmie się chłopak.

 Pech nie opuszcza go w szkole, w domu, podczas spotkań towarzyskich ani nawet na zwykłym spacerze! Jeśli ktoś znajdzie na ulicy monetę, to może być absolutnie pewien, że wcześniej należała do Tomka. Zdaniem nieszczęśliwego chłopaka z tej sytuacji nie ma już odwrotu, a te wszystkie niepowodzenia oznaczają całkowitą śmierć towarzyską i koniec świata. Ale może los kiedyś zdecyduje się uśmiechnąć?

Szczyt żenady” to szósty tom przezabawnej serii o perypetiach feralnego Tomasza!

Autorka w sposób niezwykle humorystyczny przedstawia wiek dorastania. Książkę ozdabiają kapitalne czarno- białe ilustracje. Wszystko to sprawia, że przygody Tomka czyta się z zapartym tchem.

Polecamy bardzo!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Tomasz Niefart

Tomasz Niefart

Tomasz Niefart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑