Kroniki podziemia. Tom 3

Kroniki podziemia tom 3


Kontynuacja fantastycznej sagi, bestselleru dla nastolatków. Główny bohater- jedenastoletni Gregor musisz zmierzyć się z kolejną przepowiednią.

Mieszkańcy podziemia zapadają na dziwną i groźną chorobę. Chłopiec wraz ze swoją rodziną wyrusza w niebezpieczną podróż. Zaraza rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie, a czasu jest mało. Gregor musi zrobić, co w jego mocy, by powstrzymać to, co zagraża wszystkim stałocieplnym mieszkańcom Podziemia.

W opiniach czytelników dominują zachwyty nad rzeczywistymi opisami, starannie skonstruowaną fabułą oraz przede wszystkim łatwym i jasnym językiem używanym w tekście. Niezależnie od wieku, czy to młodszy czy starszy czytelnik, wszyscy łatwo przyswajają trudne słowa. Podobnie jak w poprzednich częściach, autor z powodzeniem przedstawia wyraziste kontury postaci, co z pewnością przyczynia się do atrakcyjności całości.

„Gregor i Klątwa Stałocieplnych” kontynuują swoją misję edukacyjną, wnosząc kolejną porcję wartościowej nauki. Chociaż prezentowane zasady to podstawowe informacje, które każdy powinien znać, to sposób, w jaki są przekazywane przez bohaterów tej serii, nadaje im wyjątkowy charakter.

 Niełatwo jest stworzyć coś zupełnie nowego w świecie literatury, zwłaszcza gdy opowiada się o przygodach nastoletniego bohatera i rozmawiających zwierzętach. Jednakże Autorka udowadnia, że jest w stanie zaskoczyć czytelnika, posługując się niebanalnym podejściem do tematu. W rezultacie otrzymujemy nie tylko ciekawą fabułę, ale także coś, co wyróżnia się spośród innych dzieł tego rodzaju.

Polecamy!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Gregor i klątwa Stałocieplnych. Kroniki Podziemia. Tom 3

Gregor i klątwa Stałocieplnych. Kroniki Podziemia. Tom 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑