Naciśnij mnie

naciśnij mnie polsko angielska


Hervé Tullet to francuski pisarz i ilustrator znany ze swojej pracy nad literaturą dziecięcą. Tullet zyskał międzynarodowe uznanie dzięki swojemu innowacyjnemu i interaktywnemu podejściu do tworzenia książek dla dzieci.

Od wielu lat ten autor bawi i uczy w sposób zupełnie odmienny niż można by się tego spodziewać.

„Press Here” – książka obrazkowa, która zachęca młodych czytelników do interakcji z książką poprzez naciskanie, potrząsanie i stukanie, aby zobaczyć efekt na stronach. Wydanie polsko angielskie sprawia, że książka staje się zarówno zabawą jak i doskonałą nauką języka.

Prosta, ale wciągająca konstrukcja książki sprawiła, że ​​stała się ulubioną książką zarówno rodziców, nauczycieli, jak i dzieci.

Książki Tulleta charakteryzują się jaskrawymi kolorami, odważnymi ilustracjami i elementami interaktywnymi, które stymulują wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Książka składa się z szeregu prostych instrukcji zachęcających czytelnika do interakcji z ilustracjami na każdej stronie. Może na przykład zaczynać się od instrukcji typu „Naciśnij żółtą kropkę” lub „Delikatnie potrzyj kropkę po lewej stronie”. Postępując zgodnie z tymi instrukcjami, czytelnik będzie świadkiem magicznych i kapryśnych przemian, które zachodzą na kolejnych stronach.

Urok tej książki polega na jej zdolności do tworzenia iluzji przyczyny i skutku za pomocą siły wyobraźni. Kiedy dzieci postępują zgodnie z instrukcjami i wchodzą w interakcję z książką, doświadczają poczucia uczestniczenia w procesie opowiadania historii. Zupełnie tak jakby same były jej autorami…

Polecamy!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


naciśnij mnie polsko angielska

naciśnij mnie polsko angielska

naciśnij mnie polsko angielska

Jedna myśl na temat “Naciśnij mnie

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑