Nie czytaj mnie!

nie czytaj mnie

„Nie czytaj mnie”, autor: Asia Olejarczyk, wydawca: DREAMS, wiek: 6+

książka pod patronatem wopisie.pl – tu dzieci mają głos!

Zdarzają się książki, które oprócz nazwiska autora niezaprzeczalnie przyciągają swoim tytułem. Kilka razy zdarzało mi się zakupić lekturę, tylko z uwagi na ciekawy tytuł. Podobnie rzecz ma się z prezentowaną przez nas książką. Jej przewrotny tytuł stanowi klucz do pewnej tajemnicy…

Każdy rodzic wie, że dzieci posiadają niezgłębioną ciekawość świata I otaczającej ich rzeczywistości. Mają wiele pytań, uwielbiają eksplorować, doświadczać, odkrywać nowe rzeczy.

Asia Olejarczyk zaprasza dzieciaki do lektury książki, a ta zrobi Wszystko żeby zniechęcić dzieci do odwracania kolejnych stron.

Książka napisana jest z humorem, wzbogacona ładnymi ilustracjami, przypominającymi filmowe animacje. Przyciąga wzrok, ale przede wszystkim wzbudza ciekawość.

Spodobało nam się bardzo, że autorka przedstawiła lekturę jako nietypową osobowość, Która myśli, kombinuje i wchodzi w dialog z małym czytelnikiem.

Dla nas ta pozycja stała się wyjściem do fantastycznej rozmowy na temat samego czytelnictwa, czy warto jest czytać książki? Po co w ogóle czytać książki?

Autorka zadbała, aby pozycja była wciągająca i wbrew temu co mówi tytuł zachęcająca do czytania. Znajdziecie tutaj również zaskakujący morał…

Zachęcamy wszystkich do odkrycia tej książki!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


nie czytaj mnie

nie czytaj mnie

nie czytaj mnie

nie czytaj mnie

Jedna myśl na temat “Nie czytaj mnie!

Dodaj własny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑