Niewidziątka

Niewidziątka


NIEWIDZIĄTKA to zwariowana, odkrywcza i pobudzająca wyobraźnię książka, która zainspiruje małego czytelnika do uważnego spojrzenia zarówno w głąb siebie (rozpoznawanie oraz nazywanie emocji), jak i dookoła siebie (dostrzeganie niewidzialnych zjawisk takich jak np. echo, czas, dźwięki, zapachy, nieskończoność).

Wszystkie te niewidziątka autor przedstawia jako bardzo sympatycznie narysowane stworki, które na pewno wzbudzą sympatię każdego czytelnika! Książka zachęca do wspólnej zabawy (zgadywania, szukania, nazywania uczuć, opisywania zapachów, opowiadania o swoich emocjach).

Jej pozytywny przekaz ma na celu wzmocnienie pewności siebie małych czytelników oraz umiejętności opowiadania o sobie, swoich potrzebach i swoich emocjach. Ta twórcza i zwariowana eksploracja niewidzialnych rzeczy, które składają się na ludzkie doświadczenie, zachęca czytelników do spojrzenia poza to, co widzialne i nawiązania kontaktu z rzeczami, których nie widać.

Gdybyśmy mogli założyć magiczne, niewidzialne okulary i zobaczyć wszystkie uczucia, idee i inne niewidzialne rzeczy zamieszkujące nasz świat, jak by one wyglądały? Czy widziałeś swędzenie? Czy mógłbyś opisać nadzieję? Od szczekania psa po tęczowo-MAGICZNY smak lizaka, od wdzięczności po piasek ta książka pomoże poznać wiele ciekawych wrażeń, które towarzyszą Ci każdego dnia, nawet jeśli ich nie widzisz.

Odkryj, w jaki sposób smutna piosenka może czasami uszczęśliwić Cię i odkryj, że śmiech nawet ten fałszywy może mnożyć się szybciej, niż myślisz. Kiedy czytelnicy nadadzą imię tym nieznanym siłom, znajdą także delikatne zaproszenie do zatrzymania się, wzięcia głębokiego oddechu i zastanowienia się nad niewidzialnymi rzeczami, które działają w ich własnym życiu.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Niewidziątka

Niewidziątka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑