Kociołek czarownicy

Operacja kociołek czarownicy

Operacja Kociołek Czarownicy

Autor: Jorn Lier Horst

Wydawca: MEDIA RODZINA

Wiek: 6+


Jørn Lier Horst to norweski pisarz, który jest znany głównie z tworzenia kryminałów i powieści kryminalnych. Urodził się 27 lutego 1970 roku w Norwegii. Horst jest byłym detektywem, co wpłynęło na jego twórczość literacką, ponieważ wiele jego książek skupia się na pracy policji i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

Elvestad to fikcyjna miejscowość występująca w wielu książkach Jørna Liera Horsta. Jest to miasteczko położone w Norwegii, które stanowi tło dla wielu jego powieści kryminalnych. Tam właśnie mieszkają i rozwiązują zagadki młodzi detektywi: Trill, Olivier i pies Otto.

Tiril, Oliver i Otto szykują się na wielką imprezę z okazji Halloween, która ma się odbyć w teatrze. Przed jego budynkiem stoi kociołek czarownicy, używany do zbierania pieniędzy. Zazwyczaj jest zamknięty na kłódkę. Teraz jednak ktoś się do niego włamał, ale w kociołku wciąż jest pełno pieniędzy. Kto i dlaczego otworzył pokrywę kociołka?

To już dwudziesty tom bestsellerowej powieści dla najmłodszych. Młodzi czytelnicy muszą wykazać się nie lada spostrzegawczością i bystrością umysłu, aby rozwikłać zagadkę. Co jest ważne, książek nie trzeba czytać chronologicznie, bo w każdym tomie na początku książki jest wyjaśnienie postaci, a każda przygoda jest odmienna.

Tak więc czy zaczynacie swoją przygodę od pierwszego tomu czy też od dwudziestego nie ma to większego znaczenia. Ważne aby dobrze się bawić i rozwiązywać zagadki kryminalne!

Opowiadanie jest barwnie zilustrowane komiksowymi obrazami, co nadaje książce nowoczesną formę. Tekst jest duży i czytelny, w związku z czym dzieci mogą bezproblemowo próbować czytać same.

Zachęcamy do lektury i zabawy w detektywów!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Operacja kociołek czarownicy

Operacja kociołek czarownicy

Operacja kociołek czarownicy

Operacja kociołek czarownicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

| Theme: Dzieci maja glos by Marcin Durejko.

Up ↑